17. Jula u 22:10

Autor Tema: FIFA vs PES  (Pročitano 865 puta)

Van mreže Luka

FIFA vs PES
« poslato: 14. Februara u 17:05 »
Tema dvoboja FIFA vs PES. Napišite šta vi preferirate i navedite razloge.

Iako mnogi govore kako je od nedavno FIFA preuzela vlast od PES-a, ja se sa tim ne slažem i po meni je FIFA od kad je igram, a igram je od 2001. godine, duplo bolja od PES-a.

Naravno ranije se razlike nisu baš toliko primećivale, PES je imao dobre ideje ali slabu realizaciju dok je FIFA uvek bila realna.

Evo jedan primer meni zanimljiv a tiče se peča sa srpskom ligom. Na FIFI igram i sve to izgleda realno, dovodim igrače koji u vrh glave koštaju 1 000 000 i igram početak evropskih takmičenja (što više i nije realno :D), dok u PES-u odigram prvu sezonu i već imam budžet od 100 000 000 kao i ostali srpski timovi. I onda se desi da u ekipu BSK Borča dođe jedna legenda kao što je Ronaldinjo. Od tada više nikada PES nisam pokrenuo :) FIFA RULES!

Van mreže becarac2k14

Odg: FIFA vs PES
« Odgovor #1 poslato: 15. Februara u 12:12 »
Naravno,svako ima stvar ukusa. Zaigrao sam Fifu 13 i igrao sam Pes 13. Mnogo bolja grafika je naravno u FIFI,ali PES me je nekako privukao zbog Lica igraca,i tako tih. Samo sto je glupo u PES-u sto treba da se skidaju razni PATCHEVI. Zato je kod mene,prst GORE za PES!

Van mreže Kaze

« Odgovor #2 poslato: 15. Februara u 23:11 »
Pes 2013 mi je nekako najbolji,navikao sam na njega,fifa mi ne odgovara ne znam ni sam zasto :)

Van mreže Bombar Der

« Odgovor #3 poslato: 17. Februara u 11:11 »
To je dobro pitanje. Ja na primer imam fifu na originu, a vise volim dai gram pes skinut sa torrenta. Ni sam ne znam zasto.  ;D
yNk

Van mreže Luka

« Odgovor #4 poslato: 17. Februara u 23:11 »
Prosto ne mogu da poverujem da neko igra taj pes, muka mi je kada ga vidim.

Van mreže Stefan

« Odgovor #5 poslato: 18. Februara u 11:11 »
fifa je vise kao simulacija,tkd ko voli realniji fudbal onda fifa,al za ove koji ne vole simulacije pes. Meni je pes isto nekako bolji..

Van mreže Luka

« Odgovor #6 poslato: 18. Februara u 19:07 »
Fifa it's Better.

Ne piši podebljanim slovima! I ne piši na forumu ovaj tvoj engleski koji očigledno ne znaš : :o

Van mreže Cofy

« Odgovor #7 poslato: 20. Februara u 00:12 »
Za mene pes , fifa mi se ne svidja nije realno uradjena ...

Van mreže hardcore257

« Odgovor #8 poslato: 21. Januara u 15:03 »
Ukusi su razliciti, ali je za mene PES mama ;D
Harcore!

Van mreže Bojan

« Odgovor #9 poslato: 21. Januara u 19:07 »
Ukusi su razliciti, ali je za mene PES mama ;D

Ijao kad Luka vidi ovo :D
Kupujte igra po najpovoljnijim cenama na balkanu u našoj online prodavnici.

Unishop: https://www.facebook.com/unisvetshop

Van mreže Luka

« Odgovor #10 poslato: 26. Januara u 23:11 »
Haha tek sada vidim. A šta da radim, ne znaju ljudi šta propuštaju dok umesto FIFE igraju PES.

Van mreže aCid

« Odgovor #11 poslato: 11. Februara u 22:10 »
Definitivno FIFA. Po mom misljenju FIFA je puno realnija, bolja joj je grafika i gameplay takodje

Van mreže musicki

« Odgovor #12 poslato: 11. Februara u 22:10 »
Definitivno FIFA. Po mom misljenju FIFA je puno realnija, bolja joj je grafika i gameplay takodje

Tacno