17. Jula u 22:10

Autor Tema: SAMP  (Pročitano 746 puta)

Van mreže Banjura

SAMP
« poslato: 14. Februara u 14:02 »
Igra li neko od Vas SAMP na kom serveru i šta mislite o igrici?

Van mreže Luka

Odg: SAMP
« Odgovor #1 poslato: 14. Februara u 17:05 »
Nekada sam igrao na legendarnom Balkan Expressu, jako mi se svideo i bilo je veoma teško dospeti do nekog položaja (npr. lekar i to) ali sam imao problem sa tim što mi je jako lagovalo. Tada je taj server bio skoro jedini dobar na Balkanu, a koliko vidim sada svaki drugi klinac ima svoj server.

Van mreže Stefan

« Odgovor #2 poslato: 14. Februara u 20:08 »
Igram jako dugoooo. Preporucujem svima Balkan Underground,znaci ubedljivo najbolji server na balkanu.

Van mreže becarac2k14

« Odgovor #3 poslato: 15. Februara u 12:12 »
Igram samp veoma dugo,odprilike 2-3godine,igram na Infusion Roleplay serveru,nedavno je otvoren. Po meni je jedan od boljih servera, i ima da dostigne vrhunac i ima da bude najbolji server na BALKANU! To je sigurno.
Posto igram SAMP veoma dugo,sada mi je cilj da naucim nesto malo o skriptanju i mapanju!

Van mreže Fanste Design

« Odgovor #4 poslato: 15. Februara u 12:12 »
Igrao sam par puta, nisam nesto zapazao ali koliko sam cuo dobro je.

Van mreže Bombar Der

« Odgovor #5 poslato: 17. Februara u 11:11 »
Ja sam samp igrao veoma davno na Forgoten serveru. To nije bio roleplay i ta sranja. lepo smo kupovali kola prodavali zajebavali se a ne ko sad na roleplayu.
yNk

Van mreže djgrgapro

« Odgovor #6 poslato: 17. Februara u 17:05 »
igram samp mslm dobra je igra ali meni je dobra samo ako je server RolePlay . Ne volim dm-anje

Van mreže Cofy

« Odgovor #7 poslato: 20. Februara u 00:12 »
Old School najaci server na balkanu pored DreamMacedonie...

Van mreže hardcore257

« Odgovor #8 poslato: 21. Januara u 15:03 »
BalkanExtazy i OldSchool definitivno voceda dva servera na Balkanu.
RolePlay je sam do sebi najbolji mod za Gameplay. Simulacija stvarnog zivota, nista bolje ;D
Harcore!

Van mreže aCid

« Odgovor #9 poslato: 11. Februara u 22:10 »
Ja igram SAMP i obozavam ga. Igram RP mod (simuliranje stvarnog zivta ako neko ne zna sta je to) i igram na serveru croherze

Van mreže musicki

« Odgovor #10 poslato: 11. Februara u 22:10 »
Igram jako dugoooo. Preporucujem svima Balkan Underground,znaci ubedljivo najbolji server na balkanu.

Ja sam igrao dve godine tu