14. Decembara u 04:04

Autor Tema: Don't Starve  (Pročitano 523 puta)

Van mreže Sakalll

Don't Starve
« poslato: 20. Januara u 20:08 »
Don't starve je igra sa ne tako dobrom grafikom ali zato sa veoma dobrim gameplayem.Mozete igrati sami ili sa prijateljima. Ja trenutno igram Don't Starve Together i mogu vam reci da je veoma dobra i zabavna igra. Zanr je prezivljavanje, sakupljate sebi resurse da napravite sekiru,kramp i onda secete drva i kamenje. Ima raznih cudovista od besnih pasa koji vas napadaju do jednookog dlakavog stvorenja koje cuva svoje jaje, i ako mu ga uzmete neprestano vas juri dok vas ne ubije,ili vi njega. Don't starve na steamu kosta 15e a Don't starve together 20e. :)

Van mreže Luka

Odg: Don't Starve
« Odgovor #1 poslato: 20. Januara u 22:10 »
Don't starve je igra sa ne tako dobrom grafikom ali zato sa veoma dobrim gameplayem.Mozete igrati sami ili sa prijateljima. Ja trenutno igram Don't Starve Together i mogu vam reci da je veoma dobra i zabavna igra. Zanr je prezivljavanje, sakupljate sebi resurse da napravite sekiru,kramp i onda secete drva i kamenje. Ima raznih cudovista od besnih pasa koji vas napadaju do jednookog dlakavog stvorenja koje cuva svoje jaje, i ako mu ga uzmete neprestano vas juri dok vas ne ubije,ili vi njega. Don't starve na steamu kosta 15e a Don't starve together 20e. :)

Nisam je igrao, ali inače kod nas na Unishopu je možete kupiti za samo 10e.  :D

Van mreže Bojan

Odg: Don't Starve
« Odgovor #2 poslato: 20. Januara u 22:10 »

Nisam je igrao, ali inače kod nas na Unishopu je možete kupiti za samo 10e.  :D

Šali se Luka, može na Unishopu za 6 eura :D
Kupujte igra po najpovoljnijim cenama na balkanu u našoj online prodavnici.

Unishop: https://www.facebook.com/unisvetshop